Podkarpackie Dni Biznesu

07.10.2016

Podkarpackie Dni Biznesu

7 października 2016 r członkowie Stowarzyszenia Przedsiębiorców „Lubaczowskie Forum Biznesu” wzięli udział w szkoleniach i warsztatach dla przedsiębiorców, pracodawców, absolwentów oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Szkolenia i warsztaty zorganizowane zostały w ramach II edycji „Podkarpackich Dni Biznesu”.
Pomysłodawcą i organizatorem „Podkarpackich Dni Biznesu” był Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie, a wydarzenie odbyło się w ramach działalności Społecznej Podkarpackiej Akademii Najlepszych Praktyk. Celem przedsięwzięcia było merytoryczne i praktyczne wsparcie przedsiębiorczości w regionie, motywowanie do jej rozwoju oraz tworzenia nowych miejsc pracy z wykorzystaniem lokalnego potencjału kadrowego.
W czasie szkoleń, przedsiębiorcy oraz inne zainteresowane osoby mogły uzyskać informacje bezpośrednio od pracowników ZUS, KRUS oraz Izby Skarbowej w Rzeszowie. Szkolenia obejmowały takie tematy jak:
• Zasady objęcia ubezpieczeniem KRUS osób zakładających działalność gospodarczą
• Zmiany w zasiłkach macierzyńskich – nowe obowiązki płatników i pracowników
• Program dofinansowania płatników składek – bezzwrotne wsparcie finansowe na rzecz poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie
• Udzielenie ulg w spłacie zobowiązań podatkowych oraz pomocy publicznej dla przedsiębiorców na podstawie przepisów prawa wspólnotowego oraz krajowego przez organy podatkowe

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Wyróżnione posty

Wielki finał III edycji plebiscytu

02.10.2020

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square