Konkurs „Pomysł na biznes” – znamy laureatów

12.04.2017

 

10 kwietnia br. w sali narad Starostwa Powiatowego w Lubaczowie odbyło się spotkanie podsumowujące konkurs „Pomysł na biznes”. W organizację i przeprowadzenie konkursu aktywnie włączyli się członkowie naszego Stowarzyszenia.
Celem konkursu było wykreowanie wśród młodzieży przedsiębiorczych postaw związanych z ich aktywnością, zaradnością i pomysłowością, a także pokazanie możliwości wyboru przyszłej kariery zawodowej w formie własnego biznesu.
Na zaproszenie Wójta Gminy Lubaczów w spotkaniu uczestniczyli m.in. dyrektorzy, nauczyciele oraz delegacje uczniów ze wszystkich szkół gimnazjalnych Gminy Lubaczów. Obecni byli także członkowie Stowarzyszenia Przedsiębiorców „Lubaczowskie Forum Biznesu” z Prezesem Zarządu – Tomaszem Hawrylakiem na czele oraz przedstawiciele Banku Spółdzielczego w Lubaczowie – sponsora głównej nagrody w konkursie.
Punktem kulminacyjnym spotkania było ogłoszenie wyników konkursu „Pomysł na biznes”. Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli Stowarzyszenia Przedsiębiorców, Powiatowego Urzędu Pracy w Lubaczowie oraz Urzędu Gminy Lubaczów, oceniła złożone biznesplany, z których wybrano następujących laureatów:
I miejsce – klasa I Gimnazjum Zespołu Szkół Publicznych w Młodowie (biznesplan „Czysty Kąt Spółdzielnia Socjalna”);
II miejsce – klasa III Gimnazjum Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lisich Jamach (biznesplan „NIKAD – naturalnie i kolorowe, apetyczne dżemy”);
III miejsce – klasa III Gimnazjum Zespołu Szkół Publicznych w Baszni Dolnej (biznesplan „Sklep sportowy LIBERO”).
Laureaci konkursu otrzymali nagrody w postaci dofinansowania do interesujących inicjatyw edukacyjnych, zaplanowanych przez uczniów zwycięskich oddziałów szkolnych oraz pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

 

 

Share on Facebook
Please reload

Wyróżnione posty

Wielki finał III edycji plebiscytu

02.10.2020

1/10
Please reload

Ostatnie posty